Srpen 2011

Heart Heart Heartbreak (acoustic)

31. srpna 2011 v 19:21 | Ennie |  Live, Concerts..
Pokus o akustickou verzi Heart Heart Heartbreak :). Každopádně normální verze je lepší :). Ale video stojí za shlédnutí..klukům to tam moc sluší :). Video je natočeno někdy v červenci/July roku 2010.

AOL Acoustic

31. srpna 2011 v 19:12 | Ennie |  Live, Concerts..
*Jeden z posledních článků (možná poslední - ještě uvidím dneska, ale snad to nebude dnešní jediný :D). Jinak přeji (a závidím) Slovákům (hlavně holkám ze SB ♥) krásný poslední dny prázdnin...my ideme už zítra :/.

Jejda, jak je na Paulovi poznat, že to je před pár lety :D. Že nám ale vyrostl do krásy :D :D

Yeah! :D

16. srpna 2011 v 20:34 | Ennie
Pár dní bude trvat než se tu objeví články o Open Air Festival nebo Good Charlotte :).

Ale aspoň takovej malej bonus před článkama :). A týká se jak OAF tak i GC :D.

...........

Ahoj lidičky :), už jsem doma...

15. srpna 2011 v 18:49 | Ennie
Hoj hoj, jsem zpátky doma a chystám speciál z Open Air Festivalu, těžko říct: Kdy bude, jakej bude a jestli vůbec bude :D. Buď každá skupina bude mít svůj článek, protože vážně myslím, že jinak by to byl mega článek!! Plus bude článek o skupinách, kt. jsem propásla nebo viděla jen část..Každopádně dokud se nevzpamatuje blog.cz, tak nic nebude! A v pátek valím zase na fesťák..takže těch dnů moc nemám :D. (Původní text byl jiný, ale v horním boxu se psalo taky debilně a nakonec se mi na stránce zobrazilo bílé místo). Zatím se mějte :-) Ennie / vmujblogv.blog.cz

+ bonus :D
Good Charlotte byli skvělý :), mám v plánu na vmujblogv.blog.cz se víc rozepsat ohledně fesťáku a hodně i o GC (myslím, že článek o GC bych mohla překopírovat sem). Ohledně článků, co kopíruji z vmujblogv.blog.cz...není to tak, že bych ten blog měla raději než tenhle a proto to psala prvně tam..ale prostě vmujblogv se týká více mého soukromého života :D. Takže pokud toho chcete víc o mě vědět (ať už "životopis" nebo mé zážitky a blabla bla, tak navštivte www.vmujblogv.blog.cz . :) Ty jo už se těším na 2. září na Simple Plan. Kéž by i Boys Like Girls a Avenged Sevenfold přijeli sem do ČR (popřípadě na Slovensko =)).

Zatím se mějte

Enn

Prosím prosím :D

3. srpna 2011 v 18:15 | Ennie
Jak jsem vás prosila, abyste mi pomohli vybrat blend..tak už začalo hlasování :), tak mi prosím hlasujte ;). http://only-destiny.blog.cz/1107/minichallenge-entries Je krásný, jak každá soutěžíme s jiným typem grafiky :D (nevěděla jsem, jak to pojmenovat..ale až se kouknete, tak pochopíte, jak to myslím!!! :D)