Říjen 2011

První turné (video)

31. října 2011 v 22:03 | Ennie |  Empire Kids
Ta písnička, která hraje ve videu se mi líbí :). Ty jo jsem zvědavá na jejich songy :D.

Empire Kids

29. října 2011 v 14:12 | Ennie |  Empire Kids
Johnův vedlejší projekt =D

Název skupiny: Empire Kids
Původní název: Rebels
Členové: John Keefe, Morgan Dorr, Jamel Hawke, Luke Dent
Žánr: Rock
Město: Boston

Nové jméno!

29. října 2011 v 14:02 | Ennie |  Empire Kids
Rebels, Johnova skupina, si změnila název na Empire Kids. Nevím proč nastala tahle změna...Název Rebels se mi líbil, ale tohle zní taky dobře =).

BLG s Big Time Rush :)

15. října 2011 v 17:55 | Ennie |  Videos
Tuhle jsem Vám přidala fotečky s Big Time Rush, kt. jsem už měla dlouho pro Vás připravené. A teď jsem našla videjko :). A bude toho mnohem víc :D. ÁÁÁ boží část "popcorn in my face" :D. Skvělé videjko - Martin, Paul a Jamesův hlas ♥. A samozřejmě i John a Bryan... Videjko si můžete pustit i na stránkách BTR a to přímo tady.

Nové věci!! :D

15. října 2011 v 17:37 | Ennie |  News
v BLG obchodu..a že jsou skvělý ♥, dokonce tam mají i tu mikinu, jak měl David ze SP...ách jak ji chci...ale má to háček :/ mají jen XS :(. Já ji chciii!! Do tý jsem se fakt zamilovala..ale není mi souzena :(. Ale jedno vím stejně..hned jak se můj tatínek vrátí domů, jdu objednávat...(buď ho překecám jako dárky k vánocům a nebo má moje peníze z brigády..ještě uvidíme, ale stejně to nebude levný :( ale fakt mě mrzí, že nemají větší tu mikinu, ptž když jsem ji viděla..tak si říkám super ♥) No pokud si na ni nevzpomínáte, připomínka na Davídkovi...
Prostě je ♥. No třeba se dočkáme ještě někdy větší velikosti, ale nevím nevím...Třeba je to velký XS :D :D ach jo...politujte mě :( :D...stejně je haluz, že tam jentak z hecu nalezu (nic nového jsem tam nečekala a toto...už tam mají i druhé CD, nové trička (to s vánoční tématikou si objednám, tam jsou kluci zlatí :D a ještě chci ten přívěšek jenže stojí 15dolarů,což se mi na přívěšek zdá hodně...možná počkám na slevu a ten si objednám až s tou mikinou :D - zase nechci utratit skoro celou výplatu za BLG (přeháním zas tak drahý to není, ale stejně... :D o věcech se rozepíšu až budou doma :D není jich málo :D a to chci ještě japonskou verzi nového CD od Simple Plan...samozřejmě budu objednávat z Japonska...a dále bych chtěla věci s Avenged Sevenfold a blablabla (bylo by to na dlouho, takže radši končím)
Vaše Ennie

PS: Ty věci jsou prostě úžasné :). Jenže abych zaplatila za dopravu, skoro totéž co za věci, to se mi fakt nechtělo :D. Kdyby ještě 200kč neřeknu, ale 400kč...to už je fakt moc :(. Jako je pravda, že jedno cd 90kč, druhý 240kč (a v čr ho koupíte kolem 400kč..), ale poštovný mě dostalo, nečekala jsem to tak mastný...takže by to šlo leda, kdyby si objednal někdo se mnou věci :D. Jenže poštovný by stejně nejspíš narostlo :D. Kdyby to měli čím víc věcí, tím menší poštovný..tak by to bylo dost výhodný pro více lidí...no což budu se modlit, aby měli koncert a koupím si to tam...jenže to jedno tričko bylo tak nádherný ♥ ♥ vánoční Boys Like Girls, skvělý, nádherný a už jsem si představovala, jak bych ho "celej" prosinec a leden (december and january :P) nosila :D...

The Great Escape (drums cover)

4. října 2011 v 19:02 | Ennie |  Covery BLG
Dnes jsem narazila na "bubnovej cover". Ten kluk je fakt nadanej :D. Má tam covery i Avenged Sevenfold...já na něj narazila díky youtube, ptž mi naskočilo video Chumbawamba - Tubthumping do "mohlo by se líbit". No líbí se mi asi vážně nejvíc :D. A pak mě dostala ještě jeho spolupráce s Tylerem Wardem (zde), která je taky parádní :).

Paul v kostýmu na Halloween 2011 :)

3. října 2011 v 20:56 | Ennie |  Paul
Paul zveřejnil na facebooku (Boys Like Girls) kostým v kt. se chystá tenhle rok jít na halloween...vypadá to haluzně :D (jako zajímavě). Zajímalo by mě, jak přišel na takový kostým :P.