Duben 2013

Kids' Choice Awards 2010 & Transamérica 2011

29. dubna 2013 v 1:49 | Ennie |  Apperances & Events
Vzpomínkové fotky :-) ještě s Bryanem...OMG

23. dubna 2013 v 18:20 | Ennie |  Videos
1:30 to začíná...

I know...Říkala jsem, že už radši mizím, ale s tímhle se musím podělit tady...původně jsem to chtěla dát na FB, ale tam by mě mohlo pár lidí ukamenovat...nebo hůř počkat si na mě někde po cestě a vyřídit si to se mnou....lidi pokud sem někdo zaleze no někdo je blbé slovo tím někdo myslím Beliebers...tak se omlouvám, je to jen můj názor (ano dát do titulku jeho jméno, tak by se mi nejspíš zvýšila návštěvnost, ale já se potřebuji vypsat). Schválně, co vás při sledování tohohle videa napadlo?
Mně se hlavou honilo spousta myšlenek...když jsem viděla JB and BLG, tak to bylo "to ne" "na tohle jsem ani nemusela narazit, mám kluky ráda, ale..." dále to bylo, "ježiš, jak je JB mladej na Martinovi bych ani nepoznala, že to bude dost let zpátky..." Pak se velmi omlouvám, ale napadly mě ty věci, co napadají lidi, když vidí někoho koho nemají moc v oblibě s někým koho mají rádi (např. doufám, že nic od něj nechytil :D a další blbosti :D ale samo, že jsem je nemyslela vážně...jen mě tohle vážně překvapilo, víc než Paul & Alex G). Taky mě napadlo to dát na twitter (pokud Janelle neposlouchá JB a kdybych to napsala česky, tak by mě tam nikdo nikam neposlal :D ale já vím, že Janelle je strašně do JB zamilovaná...a tím to se ji omlouvám :D (OK, dělám si srandu, Jane ;) a jsem zvědavá na tvý reakce - pokud žádný nebudou - budu vědět, že jsi to nečetla :D a pokud ty ne... tak NIKDO :D) I LOVE MARTIN. I LOVE TWITTER. I LOVE JANELLE. :D :D a tímhle se s Vámi loučím (nadobro pouštím sem bráchu - ale jdu na notebook, takže.... :D možná GOODBYE).
ENNIE


Two Is Better Than One (Mardi Gras 17/ 2/ 2013)

23. dubna 2013 v 17:56 | Ennie |  Live, Concerts..
Och, chci být ta dívka...aspoň ze začátku :D kdybych tam měla zpívat...no to bych asi nepřežila :D :D. A mělo by se zakázat pít v přítomnosti počítače :D. Ale mám prostě fajn náladu a už vážně dneska končím... bez toho mého zpěvu by byla fajn i druhá část...btw. mám radši Paula, ale Martin ach :D


Lisa Cimorelli

23. dubna 2013 v 17:50 | Ennie |  Live, Concerts..
No už bych dneska měla radši zmizet :D. Dám prostor mému bráchovi....(ale ne na tomto blogu!! :D)...ty jo zrovna kolem mě proletěla po několikátý stíhačka (vlastně nevím jaká je jaká lítají tu dvě :D)...už bych to ani nespočítala....takže tady je videjko když jedna se sester měla to štěstí a zazpívala si s Martinem ;).


Heart Attack

23. dubna 2013 v 17:46 | Ennie |  News
Titulek článku = teď zrovna poslouchám cover Cimorelli a nechtělo se mi přemýšlet nad titulkem :P

Proč vlastně píši? Narazila jsem na stránku http://www.showsiteinf.com přesněji jsem se tam dostala přes google (odkaz na můj blog :D) a zjistila jsem zajímavý věci...

Návštěvníci tohohle blogu jsou převážně ČEŠI (jak udivující :D), tvoří 61,1% :D, SLOVÁCI 15,6%, pak ČÍNA lidi :D 6,9% :D, USA 4,1%...pak je tam i UK, INDIE, PAKISTÁN :D no a samozřejmě Německo a Rusko :P No přijde mi to velmi vtipné...rozhodně to neberu nějak vážně...ale musela jsem se podělit :P. Dole nakonci jsou odkazy, jak na můj další blog (na Ennie, vmujblogv tam byl taky někde zmíněný), tak i na willieho-skaza.blog.cz :P. Jo jen tak mimochodem ty procenta budete mít nejspíš stejný :D i vmujblogv je má...ale na konci jsou jiný odkazy...(samozřejmě sebrané z mého blogu).... a w.skáza je tam taky :P

Cimorelli

23. dubna 2013 v 17:30 | Ennie |  Videos
Díky BLoGu (:D) poznávám spousta lidí, co jsem neznala :D. Třeba Cimorelli je skupina, kt. tvoří 6 sester :D. Nejmladší z nich je 12, nejstarší 22. Tady máte video, kde holky s Kiddem Kraddickem (má skvělé jméno, ale neznám :D) volají Martinovi a zpívají (holky) písničku The First Time (BLG´s písničku z nového alba Crazy World). (bohužel hlasová zpráva, chtěla bych slyšet Martinovu reakci :D)


9th Life (Papa Roach)

23. dubna 2013 v 17:12 | Ennie |  Martin's songs
Mám v plánu Vám sem konečně přidát info o novém projektu Johna a Morgana, ale je to na dýl, takže dnes přidám další song z dílny Martina, tentokrát jako "writera" (yeah taky miluji skloňování(počešťování) angl. slov :D), abyste tu aspoň něco nového měli :D.

Papa Roach miluji pár jejich songů (hl. Scars, Hollywood Whore). Když jsem viděla Papa Roach na "Martinově listu", tak jsem byla vážně zvědavá...na tuhle píseň jsem ještě nenarazila a tím pádem chtěla jsem napsat, že ji poslouchám po prvé, ale zrovna mi dohrála :D. No myslím, že by se mohla stát mojí oblíbenou...Už mám v mozku "zapsanou" část This'll be my 9th life..a myslím, že mi tam bude ještě dlouho znít :D :D.


Kdyby bylo video nefunkční, tak tady. Myslím, že by bylo fajn, kdyby ještě spolu nějaký song stvořili...

Bad (The Cab)

21. dubna 2013 v 18:47 | Ennie |  Martin's songs
O téhle písničce jsem Vám psala už v roce 2011 - ještě předtím než vznikla :-). No už si na to asi nepamatuje...já ji mám moc ráda i skupinu The Cab jsem si oblíbila. Ale ten klípek se jim teda moc nepovedl... :/


Pokud se Vám tahle písnička líbí a chtěli byste si ji zahrát na kytaru tak ZDE je acoustic video s Alexem (zpěvák The Cab) ještě je tam jejich další písnička Angel with a Shotgun + mashup Angel...+ We Found Love od Rihanny....videa stojí alespoň za zhlédnutí ;). No a kdyby náhodou (někdo chtěl poznat tuhle skupinu blíže atd.) tak TADY je ještě můj článek, když jsem kluky (The Cab) teprve poznávala....chystám ještě jeden (je v rozepsaných), protože letos jsem si móóc oblíbila další dvě písničky, kt. na mém 2. blogu nesmějí chybět :D.

Martin = producent, writer

19:39 Tak na 2. blogu je i další článek ZDE.

Paul & Alex G

20. dubna 2013 v 19:10 | Ennie |  Paul DiGiovanni
Stačí si přečíst jen to zvýrazněné :D

Jako vážně? :-O Nikdy by mě nenapadlo, že by tyhle dvě jména mohli mít něco společného...nikdy bych je spolu nespojila :D. Ach závidím ji....A jsem na to vážně zvědavá :D. čím dál víc lidí, co jsem kdysi poslouchala jejich covery na YT....no pomalu se z nich stávají hvězdy :D nebo alespoň mají pár songů a hlavně pár zkušeností, kt. jim závidím :D třeba Paul? :D no není to jen to. Ale bohužel někt. ta sláva akorát ubližuje :( no ne úplně...ale prostě dělají jinou hudbu než na začátku a mně se to nelíbí....a z někt. se stávají *s prominutím* pipky :D nebo kreténi...ale to sem nepatří :D to by bylo na článek na vmujblogv. Hm když nad tím uvažuji, tak ho možná napíši...protože tady by to někdo mohl pochopit jinak než jsem to myslela, napsala jsem to trochu zmateně :D.

Working on a song all day I co-wrote with . Cant wait for peeps to hear! 16/4 twitter

Paul & John & Ginger beer concoctions

20. dubna 2013 v 18:49 | Ennie |  Twitter, Facebook... - photos
Hmm vypadá to dobře :-)...a klukům to samozřejmě moc sluší ;).


Me and my pal @johnblg enjoying a couple homemade ginger beer concoctions (at Sassafras Saloon) //paulornothin.com

The Other Side (Jason Derülo)

19. dubna 2013 v 14:38 | Ennie |  Martin's songs
Další song z dílny Martina (producent, writer) je The Other Side od Jason Derüla... no JD neposlouchám, ale jsem ráda, že jsem na tuhle písničku narazila...je poslouchatelná :) no víc než to líbí se mi :-). Pak si poslechnu další jeho písně...jsem zvědavá jestli je to Martinem nebo má i jiný dobrý songy :D. Co si myslíte vy o JD i o tomto songu?Bad For Me (Megan and Liz)

14. dubna 2013 v 16:09 | Ennie |  Martin's songs
Tak na tuhle písničku jsem narazila u Janelle a víte co? Napsal ji (ještě s někým - nejspíš s děvčaty :D) a produkoval (teď jsem vážně přemýšlela jestli to je vůbec český slovo...nevím, ale co se týká BLG, tak jsem navyklá na angličtinu :D), takže prostě je producent této písně Martin :D. (A dokonce pro Arianu Grande napsal taky song :D, ale to už jiný, než (jsi) tam dala(,) Janelle ;).


Ha :D

14. dubna 2013 v 15:56 | Ennie |  Twitter, Facebook... - photos

reaction photos are the next text //facebook

Jaksonville

13. dubna 2013 v 17:02 | Ennie |  Twitter, Facebook... - photos
Ještě, že toho Paula máme :-) a zásobuje nás fotkami :D. Tady Vám dávám dnešní zásobu :D. Ta první fotka se mi moc líbí :-)...taková zvláštní, ale pěkná...a druhá je jen taková momentková. Vypadá to, že si budu muset založit taky twitter :D abych měla lepší přehled :D...kdo z Vás má twitter? :-)Here's To Never Growing Up (Avril Lavigne)

9. dubna 2013 v 13:05 | Ennie |  Martin's songs
Tak už dnes nastal ten den...vyšla píseň od Avril, zatím je dostupná na i-Tunes a to ZDE.

K poslechu na soundcloud ZDE.

Dále by dnes měla mít Avril premiéru v Ryan Seacrets. Dále by se mělo objevit lyrics video s fanoušky Av...zatím jsem na něj nenarazila...takže si asi budeme muset počkat...tak co říkáte na nový song Av? Já myslím, že by to mohl být můj oblíbený song :D. Ale zatím to nemám ani jednou poslechlý, tak kdo ví.. :D

Martin pomáhal s textem a spolu s Avril je producent této skladby.


Tak už je tu i oficiální video s textem...jak se Vám líbí? Mně nějak k tý písničce nejde... :/ ale jen a jen můj názor...ta písnička je skvělá :-). V celém článku i klip :-).

Úvod

9. dubna 2013 v 12:56 | Ennie |  Martin's songs
Tak je tu nová rubrika - rozhodla jsem se když se Martin tak angažuje jako producent, že si to zaslouší svojí vlastní podrubriku v rubrice Music...budou sem přibývat songy, na kt. Martin spolupracoval, čas od času se tu může objevit i klip/video od nějakýho interpreta, kt. Martin propůjčil hlas =D.

Easter

6. dubna 2013 v 19:02 | Ennie |  Twitter, Facebook... - photos
Po Velikonocích kluci (řekla bych Paul, na fb je nejvíc aktivní :D a nebo to byl nějaký jejich poskok :P) přidali na FB tuhle fotku...nechtějte abych vyjmenovala všechny osoby na této fotce :D - vím jen, že je tam Paul a John (určitě se dobře bavili :o)) a pak je tam Rian z All Time Low. Jo a ta dívčina je Dani Vitale. Díky Dani už víme všechny, kdo tam jsou...přečíst si to můžete pod článkem. Btw Dani je Paulova přítelkyně (chodili spolu už kdysi, pak měl Paul jinou, dokonce jsem někde četla, že s tou druhou byl zasnoubený...ale o tom teda nic nevím :D a teď je zase s Dani - Dani je mi sympatická a má úžasnou barvu vlasů...podobnou mám já :D a pak spolu mají fenku Bellu - heh, taky mám pejska Bellu :D). No každopádně se všichni bavili a Deni bere BLG jako rodinu :-).


Hope everyone had a great Easter!!! we have a couple shows coming up next weekend and we are pumped!!! //facebook

Dinner with mom @dmv01 @dannykurily @paulblg @carlryan @johnblg @riandawson @novarronate // Dani Vitale facebook

Blendy 05

1. dubna 2013 v 19:46 | Ennie |  Blendy
Před chvíli jsem narazila na pár blendů/obrázků v PC, jsou různě z internetu...hlavně se mi líbí první a druhý ;).Vzpomínka na léto :D

1. dubna 2013 v 19:20 | Ennie |  Fotky z koncertů...
S Martinem a Paulem je nejvíce fotek :D. Tentokrát tu máme fotku asi z nějakýho fesťáku. Paul má divné vlasy...vždycky jsou takové cool a sexy :D..no vždycky ne :D, když byl mladší tak moc dobrý účes neměl :D.


Momentka

1. dubna 2013 v 19:13 | Ennie |  Paul & Martin
Starší fotečka - klukům to moc sluší a ty nástroje kolem ♥.