Červenec 2013

Vystoupení Martina na "High School" II.

29. července 2013 v 10:28 | Ennie |  Live, Concerts..
Přináším Vám 2. část vystoupení Martina na HS :o).

Hero/Heroine

Tuhle písničku mám taky ráda (no kterou od nich nemám ráda?? :D ale mám ji radši než několik dalších :P)... Ale zdá se mi, že se mu to nějak 2x nevyvedlo, slyšela jsem od něj lepší ♥.
HAHA :D je možný, že mi přijde takový chlap (:D) roztomilej? Ale strašně moc... :D


Vystoupení Martina na "High School"

24. července 2013 v 23:17 | Ennie |  Live, Concerts..
Asi bych umřela i kdybych slyšela i viděla "jen" Martina...(však víte, jak to myslím :D né, doslovným umíráním... :D). Jen ta představa, že ho slyším... (právě poslouchám The Great Escape, skvěle zahrané...tak určitě je lepší i s Paulem a ostatními členy :D ale...)

The Great Escape


Best I Ever Had (Gavin DeGraw)

19. července 2013 v 17:22 | Ennie |  Martin's songs
Tak dnes ještě jeden novější song :). Někdy jsou official lyrics videa lepší než klipy :) (např. u Pink - True Love - tu písničku žeru :D ani nevím proč...). K tomuhle videu byl komentář, že to vůbec nezní jako Train...ale mně to taky připomíná... (Train - Drive by). Možná si tuhle písničku oblíbím, Drive by mám taky ráda :D. Nejlepší když kámoška chtěla najít písničku na YT, že neví, jak se jmenuje, ale je tam něco jako...no bylo to vtipné, vůbec to nebyla ta slova, co tam byla :D. Ale mně se podařilo zjistit jakou písničku myslí :).

Ale předchozí song se mi líbil asi víc :D.


Martin = writer, producer

23/7 2013 Předchozí song se mi pořád líbí víc, ale i tenhle jsem si oblíbila :).

The Way It Used To Be (Mike Posner)

19. července 2013 v 17:17 | Ennie |  Martin's songs
Jak jsem psala v minulém článku - nemám čas a už nebudu přidávat všechny fotky z instagramu...ale konečně jsem našla čas na přidání nových songů z Martinový dílny :). Tak první je od Mike Posnera...už je chvíli venku, ale vážně není čas. Snad si najdu čas někdy od poloviny září...ale možná to bude horší než teď :/...ale myslím, že se sem budu chodit odreagovat. Tahle písnička mi přijde dobrá na odregování :). Co Vy na ni říkáte? Líbí? Podle mě není špatná, ale zatím ji neřadím ani mezi mé oblíbené...


Martin = Writer, Producer

23/7 2013 PS: Už je moje oblíbená :D.

News

10. července 2013 v 23:10 | Ennie
Dlouho jsem se neozvala. Je to tím, že jsem neměla vůbec náladu na blogování :/. S blogem rozhodně nekončím, mám v plánu změny.
Budu přidávat
  • písničky, na kt. se podílel Martin
  • články, v kt. se kluci objevili
  • rozhovory s klukama
  • spoustu dalšího - prostě věci, kt. se snadno nenajdou a nejsou nikde pohromadě....
ale nebudu přidávat! fotky z twitteru (spíše z instagramu), kluci hodně přidávají na instagram (hlavně Paul a John), Morgan je hodně aktivní na twitteru (píše si s fanoušky, spíše s fanynkami :D). Jde o to, že ty fotky jsou pěkně pohromadě a ke všemu nejdou obvyklým způsobem uložit (Paul dříve přidával tyto fotky i na svoje stránky, z kt. to šlo ukládat atd...už mu to taky přijde zbytečný - od 15. května/may nic nepřidal) a přesně z toho důvodu je sem nebudu dávat, příjde mi to zbytečné, když je kluci mají tak krásně na svých instagramech... Mám v plánu udělat nový vzhled, kam přidám (VIDITELNĚ) odkazy na istagramy kluků, abyste se tam kdykoliv mohli jednoduše podívat :). Samozřejmě, že tu pár fotek přibyde (buď ty co dají jen na FB nebo někam mimo - třeba twitter, jejich off.stránky - na kt. nejsou vůbec aktivní :D) a no uvidí se, jak to bude dál s blogem...ten design mi bude asi chvíli trvat...nemám program s kt. bych byla spojená :D (nejlepší byl photoshop - jedna báseň, ale měla jsem jen 30denní verzi...trochu drahá záležitost :D a v téhle době nepřichází v úvahu :/). A pak budoucnost blogu je v budoucnosti :D. Hodně se mi dosavadní "styl života" změní (né, že by byl každý den stejný, ale poslední dobou jsem měla hodně volného času a předtím byl ve svém nitru stejný a vždy se našla chvíle na PC). Nehledě, že teď (o prázdninách) to taky není *ehm hledám to správné slovo a nic mě nenapadá :D* - prostě a jednoduše...o prázdninách se děje spousta věcí většinou ani né moc naplánovaných a když je hezké počasí, člověk většinou nemá náladu ani čas vysedávat u počítače...večer v noci se ho trochu najde, ale to spíš chce zjistit novinky ohledně přátel, co vám, kdo psal, domlouvat další bezva věci a poté si trochu odpočinout u nějakého seriálu nebo filmu....a pak bohužel musí načerpat trochu síly spánkem... Tak to je asi všechno, co jsem dnes chtěla říct (zní to líp než napsat :D). Tak je čas udělat dětem pápá :D. Mějte se a pápá ;).
I love you,
Ennie

PS: Tenhle blog měl jen lidi v ČR a na Slovensku upozornit na tuhle skvělou skupinu :). A myslím si, že na to stačí, tak jak je udělaný :D. Takže v klidu můžu odejít :P (né, vážně se na to nechystám!!!). Už musím, musím se jít přichystat na načerpání síly spánkem :D. Takže good night :-)...