Srpen 2013

Něco jako záložka :D

29. srpna 2013 v 20:20 | Ennie |  Graphics
Tak jsem se rozhodla, že bych si konečně mohla udělat 2. stranu záložky :D. První stranu jsem si udělala asi před půl rokem...no vzala jsem si jen jeden vytisknutý blend a trochu si to upravila a přizpůsobila...ten blend jsem měla vytisklý už hooodně dlouho (a tím myslím několik let). Vytiskla jsem si ho na nástěnku, ale myslím, že tam nakonec ani nebyl. A když jsem na něj jednou narazila ve skřínce a zrovna jsem koukala na "tvrdý papír", kt. jsem používala jako záložku...no prostě jsem si ho trochu vyzdobila...a bylo jasný, co dám na 2. stranu...přece BLG :D (jen mi déle trvalo než jsem ji vyrobila :D).

Takhle vypadá v "PC" podobě :D.


Here We Go

28. srpna 2013 v 19:27 | Ennie |  Best Of Friends
Pokud Vás štve, že v někt. klipech BLG je málo vidět John nebo Morgan, rozhodně na tenhle klip kouknite :). Tady jsou vidět dost :). Není to, něco co si budu pouštět v mp3, když někam půjdu nebo pojedu. Ale rozhodně je to fajn píseň a klip je hezký :). Nejspíš Vám video nepůjde spustit, tak nebuďte smutný/naštvaný a kliknite SEM (a tam by to mělo jít :)).


Editorky 2

28. srpna 2013 v 19:12 | Ennie |  Graphics
Původně to měly být tapety na mobil (rozměry 240x320), no vlastně úplně původně to měl být layout na tenhle blog...ale nejspíš ho sem nedám :D. Jenže z tapety se stala editorka :D. A to proč? Protože to "blbé" O2 je přesně na Martinově hlavě :(... Takže tu máme editorky po druhé, tentokrát s Morganem :) (Minule tam byl ještě Bryan).


Kdyby náhodou někdo chtěl kopírovat, tak se zdrojem!! :D No vlastně kopírování by ještě fungovat nemělo, takže... :D. No kdyby to náhodou chtěl někdo použít, tak možná pošlu e-mailem ;)...

Wallpapery Crazy World v lepší kvalitě :)

27. srpna 2013 v 15:51 | Ennie
Konečně jsem začala používat deviantART (založila jsem si jeden už před pěti lety, ale nakonec jsem ho nevyužila a před pár dny jsem si založila nový a už jsem tam přidala několik wallpaperů). Takže Crazy World v lepší kvalitě :). Juchů...a postupně tam přidám i nějaký další tapety s BLG. Budu Vás informovat, zatím se mějte :).
Ennie


STAR concert, Singapore's Gardens by the Bay

25. srpna 2013 v 23:46 | Ennie |  Live, Concerts..
Skvěle zazpívané :). Video jsem nesledovala (jen jsem poslouchala), ale co jsem zahlédla, tak je to dost dobrá kvalita :).

The Great Escape, Hero/Heroine, Be Your Everything


Life Of The Party, 5 Minutes To Midnight, She's Got A Boyfriend Now, Thunder

Acapella (Karmin)

22. srpna 2013 v 23:24 | Ennie |  Martin's songs
Přišlo mi to tady trochu prázdné...smutné...tak jsem zase jednou zabrousila do sbírky Martinových songů :D (anebo na kt. se podílel). Tenhle song je z letošního roku (2013) a je od zpěvačky Karmin (neznám :D) a písničku jsem si zrovna pustila od začátku...no zatím mě to nijak nezaujalo...možná kdybych měla svou ujetou náladu :D a chuť "tancovat" :D...uvidíme...ale na normální poslouchání a každodení to nebude...No možná jsem mohla poslouchat text :D. Protože za ten je víceméně zodpovědný :D. Martin = writer, producent

Naštěstí má Martin v zásobě ještě někt. songy a pořád přibývají další :), takže se nemusíme bát, že bych sem čas od času něco nehodila...když už né, žádný fotky, tak hudbu určitě!! :D


Hééééj :D :D

14. srpna 2013 v 22:30 | Ennie
Původně jsem chtěla zveřejnit úplně jiný článek :D. Ale tenhle článek je 100. v tomhle roce :D (ano, není to nic moc...na jiném blogu jsem kdysi měla i přes 100 za měsíc)...jenže to byly jiné časy :D. A nemuselo se toho tolik dělat a další věci :D. Poslední dobou jsem ráda, že se dostanu na PC a když se sem dostanu, tak většinou, abych si pustila nějaký seriál před spaním...ale teď sleduji záznam z koncertu na YT a říkala jsem si, že bych mohla zveřejnit jeden z rozepsaných článků...když nad tím přemýšlím :D, tak Vy (čtenáři) taky nejste zrovna aktivní :D...a sry, za styl tohohle článku...ale poslední dobou jsem toho ani moc nenaspala a už se mi dneskla klíží oči a ani nemám náladu psát velký písmena atd...tak se mějte a tady máte jednu písničku od BLG na oslavu :D :D.


PS: Už zase mi nejdou přidávat obrázky do článků :(. Tak ty články z rozepsaných snad někdy jindy... Mějte se a užívejte zbytek léta :-*.

Kevin's bachelor party‬

8. srpna 2013 v 18:31 | Ennie |  Apperances & Events
Měla jsem velké nutkání tohle přidat do skupiny BOF, jenže když je tam většina členů (všichni až na Martina) z BLG...

No samozřejmě je tam i většina členů BOF :D (dva jsou členové BOG I BLG ;)).


Martin & 5SOS & Sam Hollander

6. srpna 2013 v 19:17 | Ennie |  With
A dnes jsem byla zase překvapená :). Martin *sakra hledám to správný slovo: spolupracuje, pomáhá...žádný mi nepříjde dost dobrý...tak si doplňte, co chcete =D* s 5SOS neboli 5 Seconds of Summer, pokud tuhle skupinu neznáte, určitě si je poslechnitě, jso ach jo dneska nemám psavou náladu...prostě kouknite SEM (je tam něco málo o nich, hlavně ty jejich úžasný songy :)). Vážně jsem na tuhle "spolupráci" zvědavá...JUCHŮ.

Tuhle fotku mám díky JANE (ještě jednou Ti děkuji ;)). Koukám, že kluci mají rádi Nirvanu (no já znám jen pár jejich songů, ale i tak bych to tričko i náramek brala...vypadají dost cool :D). Ještě jsem se nezmínila o tom dalším týpkovi, to je Sam Hollander (BLG's songwriter and record producer, OK, to přeháním...napsal/produkoval spoustu songů i jiným skupinám...např.: 1D, All Time Low, Good Charlotte...no většinou je to o vzájemné spolupráci :D...ale kdo trochu víc o hudbě přemýšlí nebo se hudbou víc zabývá, tak to ví :).


I remember belting out thunder in year 7. today we wrote with Martin Johnson and Sam Hollander... //5SOS FB

Fotku ve větším (a neoříznutou) naleznete na twitteru. Kde kluci napsali toto: Wrote with these legends today, can't believe we get to make music with Martin from boys like girls wow FUCK YEAH!!!

Což mě neskutečně potěšilo :D. Jsem šťastná za ně :D :D.

Simply Spoons

6. srpna 2013 v 9:06 | Ennie |  Paul DiGiovanni
Nesnáším ten pocit, když nevím do jaké rubriky se nejlépe ten článek hodí (mohla bych ho dat jen do videos, sem :D a nebo tam :P)...

Tohle video je super cool :D. Ne, ale vážně se tam můžete dozvědět spoustu zajímavých věcí...třeba o St. Patrick's Day...objeví se tam i Bella (né, můj pes, ale Paulův...celkem drsná náhoda...je to jen náhoda...Bellu mám dýl než znám BLG). Určitě se na to video kouknite...v 1:15 se tam objeví Paulovo studio...takže je tam dost cool věcí...a já zase mám dneska ten cool styl psaní :D OMG. A v 2:09 se tam objeví Paul :o). A Simply Spoons je skupina (no spíš "youtuber"), o kt. většina z Vás asi ani neslyšela...alespoň já do teď ne :D. A byla to náhoda, že jsem na to narazila...jen jsem chtěla pro Vás najít odkaz (pro připravovaný článek) na jeden úžasný cover :). Mám velmi hodně rozepsaných článků....tak tady to video a zatím se mějte :-*

EnnieLike It's Her Birthday - Good Charlotte

5. srpna 2013 v 22:30 | Ennie |  Videos
Hey, mám tuhle písničku moc ráda :). I klip není špatný.. :D. Je tam na co se koukat... A je tam i Martin a Paul :). Je tam na ně pěkný záběr 1:47. No mohlo by je tam být vidět víc...ale i tohle je fajn :P.


Aloha

3. srpna 2013 v 19:04 | Ennie
Tak jsem se dneska chtěla rozjet s článkama...a nejdou mi vkládat do článku obrázky, super...tak si je aspoň naházím do rozepsaných a pak je snad někdy přidám :D. Mimochodem jsem ještě do Discography dodala názvy singlů u jednotlivých alb ;). No já jdu, tyhle kecy stejně nikoho nezajímají ;).
Páčko Enn

Read Between The Lines (DVD)

3. srpna 2013 v 18:57 | Ennie |  Live, Concerts..
A přináším Vám DVD na YT :D. Heh, nevěděla jsem, jak to napsat...to DVD bych chtěla, škoda, že není snadné ho sehnat...tak aspoň na YT. TADY se můžete kouknout na celé "DVD". Do článku dám jen video s písničkami :).