Září 2013

Páááárty (1.8)

29. září 2013 v 14:16 | Ennie |  Photoshoots
Tahle fotka se úplně pro dnešek hodí :). Je boží.
Na téhle fotce je ještě Bryan.


Dnes jsou to tři roky...

29. září 2013 v 14:14 | Ennie
Ahoj všem,
myslela jsem si, že dnes alespoň změním design. No jo, ale ani na to není čas...každopádně jste se ani nevyjádřili, jaký styl popisků se Vám líbí víc :D :D. Takže už jsem tu tři roky a snad tu ještě chvíli vydržím. Ikdyž aktuálně to tu nevidím moc nadějně. Už tu není taková odezva jako kdysi, tudíž mě už to tolik nebaví. Kluky "hlídám" na sociální sítích...takže přehled pořád mám :D. Nebýt tohohle blogu, tak bych kluky jako takový asi neměla tolik ráda, ale jejich hudba by tu byla pro mě stále :D.

Abyste neřekli, že máme narozeniny a nic tu není, tak se můžete těšit na další článek z rozepsaných. Ale pak si valím užívat zbytek volného času s rodinou.

Mějte se
Enn

Nejvíc cool fotka :D

26. září 2013 v 16:25 | Ennie |  Martin

Nějak nemám náladu se vypisovat...

26. září 2013 v 16:25 | Ennie
Bylo by fajn, kdybyste si přečetli TENTO článek. Původně měl být na této stránce delší článek...ale viz nadpis/titulek...už se mi psát nechce! Nechce se mi nic...ach jo.

Mrzí mě, že tu nejsou žádný komentáře...a říkám si, že už to snad ani nemá cenu...ty články, co mám v rozepsaných (alespoň většinu) zveřejním a pak se uvidí...

Nerds

19. září 2013 v 9:47 | Ennie |  Martin
Á skvělý název :). Takovou krabici chci gumídků...a nebo radši Martina? :D (Nevšímejte si mě, snažím (ale vážně jen snažím) se být vtipná :D.)


Hoj Hoj aneb informativní článek

19. září 2013 v 9:46 | Ennie
Ráda Vás vidím, před chvíli jsem svoje novinky a pocity vypsala tady, takže se můžete mrknout a něco krásného mi napsat...

S BLG mám pořád krásný vztah...ikdyž o ni o něm moc netuší :D. Kdybych nezaložila tenhle blog, tak jako samotné osoby a další jejich "podskupiny" bych je neměla tolik ráda. Ale jejich hudbu určitě...když se cítím mizerně nebo cítím prostě, že chci trochu rozveselit...tak šáhnu po jejich hudbě...buď si pustím nějakou jejich hudbu, z které cítím, že mi rozumí :D a nebo jejich úžasnou veselou píseň třeba Life Of The Party (ikdyž většinou šahám po svých nejoblíbenějších :D (Heart HH, She´s got...,Red Cup,...) a nebo po náhodném výběru (podle mp3/NTB).

A jelikož mi před chvíli volal tatínek, tak nevím, co jsem Vám ještě chtěla písnout...jen to, že když nejsem u svého počítače...že to neznamená, že sem nic nepřibyde. Když jsem se loučila s PC, tak jsem si dala pár obrázků do rozepsaných...za chvíli Vám jeden z článků přidám :D. Jen vybrat jeden z nich bud obtížné :D.

Enn

Haha, 111. článek - takové krásné číslo :).

Hlasujte pro Johna a Morgana :)

17. září 2013 v 10:04 | Ennie

Konečně jsem se dostala na net...hlasujte pro Best Of Friends - Here We Go (hlasovat podle všeho můžete neomezeně :D, můj přístup k netu je silně omezen, ale mám novinku možná budeme mít net už tenhle týden a né až 23.).

TADY hlasujte!! Alespoň jednou...pěkně děkuji :)


Jaký písmo?

12. září 2013 v 12:40 | Ennie
Připravuji nový layout, vlastně bych ho ráda nastavila zítra...ale to asi těžko. Takže tu snad přibyde další víkend. Ale nemohu se rozhodnou jaký písmo?? Hlasujte, prosím, v anketě :). Ještě sem možná hodím přednáhledy layoutů...ještě není hotový je jen v pracovní verzi...mám původní a teď další dva...ale pořád to není ono :(. Ale z tohohle asi nic lepšího nevymyslím...tak prosím hlasujte zatím o písmo ;).


One For The Money (Escape The Fate)

8. září 2013 v 23:51 | Ennie |  Martin's songs
Martin = writer 2013

Od Escape The Fate se mi pár písní líbí, ale ještě jsem je nepoznala moc dobře :D. Vlastně jsem se s nimi skoro nesetkala...hudby je tolik a tak málo časo...určitě mám v plánu si poslechnout více jejich písniček...Vy máte nějakou oblíbenou od nich? Jakou? A co říkáte na tuhle? Zní fajn :). Ach jo bolí mě břicho...půjdu si lehnout a písničku si ještě někdy poslechnu =).


Martin spolupracuje s 5SOS

5. září 2013 v 21:26 | Ennie |  Martin Johnson
Spolupracuje? No nevím, jestli je to to správné slovo...ale v tu chvíli mi tam sedělo, tak asi jo...když něco udělám a pak si nadávám, že jsem to dělat neměla...vždy se uklidnuji s tím, že jsem to chtěla udělat a když mi to v tu chvíli přišlo správný...no a hlavně to že už s tím nic neudělám :D takže to stejně neřeším, alespoň né dlouho :D tak vteřinu? Možná...

Před pár dny jsem Vám sem hodila tuto fotku :). A dnes kluci (z 5SOS) přidali na twitter tento tweet :D...

Back in the studio again with :D x recording some cool stuff !

Přesně řečeno cca před hodinou :).

V tu chvíli, co jsem si to přečetla jsem měla jasno - přidám to na blog...pak jsem najela na úvodní stránku blogu.cz a už se mi moc nechtělo :D. Víte, co je divný? Ani mi nepřijde, že tu tak dlouho ty články nepřidávám...vždy si řeknu, vždyť jsem přidala před chvílí...no jo to je tím, že to nekomentujete a ani pořádně nečtete..