Prosinec 2013

Mixík fotek :-)

29. prosince 2013 v 17:35 | Ennie |  John
Tuhle fotku žeru :). Je to jedna z těch hezčích fotek Johna. A je tam všude kolem cítit hudba :D. A možná bude na dalším layoutu :-).

Aktualizace

29. prosince 2013 v 17:19 | Ennie
Našla jsem úžasnou fotku "starých" kluků, kt. mám upravenou na nástěnku...je v lepší kvalitě :).

Photoshoot - Young&Reckless

26. prosince 2013 v 20:37 | Ennie |  Paul
Máme tu nejvíc luxusní photoshoot Paula aneb "reklama na trička". No nedivila bych se kdyby někdy v budoucnu z těhle fotek byl layout :D.


Merry Christmas

24. prosince 2013 v 0:19 | Ennie
Přeji krásný den. Je to tady - Štědrý den. Ten den, na kt. jsme se jako malé těšili skoro nejvíc z celého roku. A po uplynutí tohoto krásného dne, jsme se po pár dnech těšili na ten další :D. Já měla ještě ráda narozeniny :D. Tak na stejno. Sice většinou bylo méně dárku, ale za to jsem byla obdarována jen já :). Jo, jenže ty časy jsou dávno pryč. Kdybych neměla mladšího bráchu, tak už by mě Vánoce dávno nebavily...ano měla jsem období, kdy mi bylo strašně líto, že nejsem malá a nevěřím na Ježíška. Prostě ty Vánoce ztratily svoje kouzlo. Ale jsem vážně šťastná. Už se mi zase nadšení z Vánoc vrací. A nemůžu se dočkat, až si moji rodiče budou rozbalovat ten hlavní dárek :). Sice to zatím není žádná dovolená na Havaji, ale...A pokud budu mít děti, určitě to nadšení bude ještě větší než když jsem byla já malá :). Takže "Merry Christmas" :). Užijte si svátky, dárky, Silvestra a doufám, že i za rok si budete číst moje přání :).


Ennie
//psáno 21. 12. 2013

Layout 15

21. prosince 2013 v 22:45 | Ennie |  Layouts
Už to vypadalo, že trochu vánoční layout nebude...prvně jsem ho chtěla udělat, jenže žádné fotky, žádný čas...a dneska čas byl, tak že se po něčem kouknu...našla jsem úžasnou fotku Johna...no nakonec to vážně vypadalo, že udělám jen "přáníčko" a teď? Je i lay :D. Ale jen taký jednoduchý.


Ale jsem docela spokojená :). Je to můj první layout dělaný na mém notesu. A dělaný jen v online editoru...a bolí mě z něj nohy :D. Jsem u bráchy v pokoji na posteli, velmi zajímavý posed to byl. Doufám, že se mi náhled, co nejdříve zobrazí. A že těch pár dní to s tímto layoutem vydržíte :o). A ještě jedna taková zvláštnost, poprvé se na layoutu objevil jen jeden člen z BLG. A tu čest má John :). (Nikdy bych neřekla, že když udělám design jen s jedním členem, tak to bude zrovna John (Spíš bych řekla, že Martin nebo Paul :D).

Menu

21. prosince 2013 v 22:37 | Ennie
Boys-Like-Girls.blog.cz
Affs & Sisters
Boys Like Girls