Srpen 2014

Heartbreak Heard Around the World (Jacob Latimore ft. T-Pain)

31. srpna 2014 v 21:12 | Ennie |  Martin's songs
A dnes ještě jedna...
Na první poslech je moc dobrá! A myslím si, že to bude jedna z těch písní, co si budu pár dní pouštět pořád dokola...časem mě to omrzí, ale stále ji budu mít ráda! :D Ikdyž jak to tak poslouchám na podruhé, tak spíš tohle bude platit u té předchozí :D. Uvidíme...All We Got Is Time (Timeflies)

31. srpna 2014 v 21:09 | Ennie |  Martin's songs
Tak dnes přináším další song z Martinovy dílny. Na první poslech se mi líbí. Ikdyž ten začátek... :D Jen jsem si řekla "aha, zase jedna takováhle :D"...Uvidíme za čas, jestli se mi bude líbit nebo ne. Ale když se kouknu jaké písničky se mi na YT střídají, tak asi si ji oblíbím :).


John & Jess (The Summer Set)

23. srpna 2014 v 19:03 | Ennie |  With
Tak tuhle úžasnou fotku jsem našla mezi fotkami The Summer Set, celkem náhoda :D. Jeden den mi bylo líto, že jsem založila rubriku The Summer Set a moc věcí jsem tam nedala, tak jsem si řekla napravím to. A šla jsem projíždět jejich fotky :D.


The Great Escape (One Step Away)

19. srpna 2014 v 18:31 | Ennie |  Covery BLG
A po dlouhé době další cover! Slyšela jsem i lepší. Ale kluci jsou celkem talentovaní, třeba cover Locked Out Of Heaven (pův. Bruno Mars) se mi líbí. No možná jsem si zpívala, protože text té písničky je celkem "návykový" (ehm, nemohla jsem si vzpomenout na to správné slovo). Ono je těžké, aby se mi zalíbil nějaký cover písničky, kterou mám ale fakt opravdu moc moc ráda :D. A to The Great Escape vážně mám :).


Photoshooty

17. srpna 2014 v 17:52 | Ennie |  John
Tak na tenhle článek jsem se dlouho těšila :D. Ano, vážně. Konečně pár super fotek Johna. Ta první se mi velmi líbí...a ještě víc z tohohle úhlu :).


Novinkový článek

15. srpna 2014 v 10:14 | Ennie |  News
Ahoj,
jak se máte? Já jsem trošku mrtvá :D. Chybí mi několik hodin spánku. Prvně brigáda, pak kamarádky rozlučková párty. A zítra už je svatba! Doufám, že od pondělí už tu zase budu jako dříve :).

Kluci, tenhle týden mají akci na oblečení. Trička za 10 dolarů, mikiny za 25 dolarů. Né, že bych čekala, že to někdo využijete. Ani já to nevyužiji. To poštovné je sakra drahé. Když jsem si chtěla objednat asi před dvěma roky (možná 3 lety), tak poštovné by mě nakonec vyšlo na 400kč. Takže... Ale mají tu úžasnou mikinu, jak jsem chtěla a měl ji i David ze Simple Plan. No stejně mají jen malou velikost.

Mám nové eSBéčko, jsem vážně ráda, že se ti hudba kluků líbí :).
Pokud máte čas, tak se určitě kouknite :). Odkaz zatím bude dole v zápatí. Ale chystám nový design a trošku změnu. Takže nejspíše později budou SB/affs pěkně v menu :). No uvidíme, jak to všechno ještě dopadne.

Další novinka, která se tohohle blogu netýká a normálně bych ji sem nedávala. Ale zjistila jsem to, když už jsem se sem přihlásila...jsem v posledním (doufám, že posledním :D) kole v soutěži o nejlepší živé vystoupení. Takže pokud se vám zachce budu ráda za každý hlas.


A nakonec samozřejmě video s vystoupením. Jedná se o skupinu Avenged Sevenfold jejich píseň Welcome To The Family a vystoupení je z letošního Aerodromu (z první části), který se konal v PRAZE! A já tam byla :). Bylo to super.


A teď bych měla zaskočit ještě na můj jeden blog a pak začít chystat věci na svatbu a možná si pokecat po dlouhé době s maminkou, kterou jsem několik dní neviděla :D. Tak se mějte krásně a zatím ahoj!
Ennie