Leden 2015

Coming Home

12. ledna 2015 v 22:16 | Ennie |  Best Of Friends
Check out the video from the benefit we played at Art Basel for "Footsteps To Freedom".. It's a great cause!! //BOF (facebook)PS: Pořád platí HIATUS. Ale nemohla jsem si odpustit toto nepřidat! :D

HIATUS

1. ledna 2015 v 10:30 | Ennie
O tomhle uvažuji už delší dobu. Dokonce už i pár dnů mám v hlavě, že přeruším (možná ukončím) činnost tohoto blogu s přicházejícím novým rokem. Dnes jsem to věděla víc než cokoliv jiného. Teď už si tím tak jistá nejsem.

Podle mě by člověk neměl dělat nic, co se mu nechce dělat (samozřejmě s vyjímkou uklízení, hygieny a co já vím dál :D). A přidávat na tenhle blog už mě dlouho nebaví. Myslela jsem si, že tenhle článek přijde, až přidám všechny věci, které o klucích mám (hlavně fotky). Tak nějak jsem věděla, že ten den jentak nepřijde (přeci jen i teď těch věcí pořád mám moc). A doufala jsem, že mě to zase chytne! Ale bohužel...

Možná se vrátím už zítra. Třeba díky tomuhle článku mě to sem potáhne...uvidíme, nemyslím si, že tenhle stav je napořád. A rozhodně chci kluky vidět na nějakém koncertu nebo festivalu (když bude možnost, tak si ji snad nenechám ujít).

Ono taky kluci asi mají nějaký neoficiální hiatus...žádné novinky, nové album v nedohledu....
Alespoň, že jsou aktivní v "pomáhání" s hudbou u jiných interpretů :D.
No nic je na čase říct sbohem...sbohem dočasně!

Šťastný nový rok :-D.


Vážně tohle není žádný novoročný vtípek, myslím to smrtelně vážně. Takže zatím. Pořád budu na mých druhých blogách - převážně zde a trošičku zde.

BYE, Ennie

Be Your Everything (=BYE)