Layouts

Layout 17

28. dubna 2014 v 21:01 | Ennie
Jak jsem slíbila, tak jsem splnila :). Dokonce jsem to stihla do toho týdne :D. Je tu nový layout, až je k nevíře, že už tolikátý. Když jsem viděla finální verzi (alespoň jsem si myslela, že je finální), tak jsem byla nadšená. Konečně jeden z těch vymakanějších...jen dodělat menu. To mi dalo zabrat :D. A nakonec jsem udělala několik dalších barevných verzí a zvítězila tahle. Doufám, že jsem vybrala nejhezčí (snažila jsem se...). Původní by byla barevnější, vždyť jen v menu byly tři barvy. Ale tenhle se mi líbí víc. Ikdyž už z něj nejsem tolik nadšená, protože se mi celkem okoukal...ale nadšení se mi vrací. Myslím, že to nevypadá špatně, když na to tak koukám. Ale hlavní je, jestli se vám líbí (??).

Layout 16

1. ledna 2014 v 18:50 | Ennie
Je tu nový rok a s ním i nový layout :). Doufám, že se Vám alespoň trošičku líbí :D. Začínám se se svým notesem spřátelovat :D.


Layout 15

21. prosince 2013 v 22:45 | Ennie
Už to vypadalo, že trochu vánoční layout nebude...prvně jsem ho chtěla udělat, jenže žádné fotky, žádný čas...a dneska čas byl, tak že se po něčem kouknu...našla jsem úžasnou fotku Johna...no nakonec to vážně vypadalo, že udělám jen "přáníčko" a teď? Je i lay :D. Ale jen taký jednoduchý.


Ale jsem docela spokojená :). Je to můj první layout dělaný na mém notesu. A dělaný jen v online editoru...a bolí mě z něj nohy :D. Jsem u bráchy v pokoji na posteli, velmi zajímavý posed to byl. Doufám, že se mi náhled, co nejdříve zobrazí. A že těch pár dní to s tímto layoutem vydržíte :o). A ještě jedna taková zvláštnost, poprvé se na layoutu objevil jen jeden člen z BLG. A tu čest má John :). (Nikdy bych neřekla, že když udělám design jen s jedním členem, tak to bude zrovna John (Spíš bych řekla, že Martin nebo Paul :D).

Layout 14

2. června 2013 v 13:57 | Ennie
Jak jste si mohli všimnout je tu nový layout :). Tenhle lay jsem dělala už dávno předtím minulým (ještě mám v záloze jeden, ale ten se tu možná neobjeví, ptž je nic moc...uvidíme :D). Každopádně lay 13 tu vydržel hodně dlouho...ale taky se mi celkem líbil :) tenhle taky není špatný (doufám, že se Vám líbí :D), ale 13 se mi líbila víc (proto se tu objevila dříve :D). Tenhle lay je zajímavý tím, že je na něm i EX-ČLEN Bryan :) .


Layout 13

26. února 2013 v 18:39 | Ennie
Tak nakonec na ten layout, o kterým jsem psala v minulém článku, si budete muset počkat :D. Dnes jsem udělala nový...Doufám, že se Vám líbí :-) a když ne....tak máte smůlu :D. Jsem šťastná, konečně mají mé tři hlavní blogy nové kabátky :-). Teď bych si mohla ještě koupit nějaký pro sebe :-P.

Layout 12

2. ledna 2013 v 20:33 | Ennie
Tak máme tu první layout v roce 2013. Myslím, že to vypadá na slibný rok :D - tento lay se mi líbí :-). Doufám, že i Vám. Přeji Vám krásný nový rok a ať je ještě lepší než minulý ;).

Layout 11

12. prosince 2012 v 15:36 | Ennie
Tak a máme tu nový layout - vánoční :-). Heh, víte na co jsem dnes přišla? Že je tohle třetí vánoční layout (náhled prvního se bohužel nedochoval, alespoň ne na tomhle blogu, pokud na něj narazím někde v PC, tak ho sem dodám :-). A že ty layouty čím dál víc flákám...nejpovedenější byl asi ten první :D. Ikdyž ten předchozí se mi taky líbil, svým způsobem byl taký jednoduchý...aspoň tak vypadal..ono vybrat x fotek a pak je tam "naházet" dá celkem taky práci...asi byste se divili, kdybych řekla, že na tomhle taky nějaká ta práce byla..ikdyž to není vidět :D. Někteří z Vás vidí jen část stromečku :(. Dělala jsem to na svůj hlavní monitor...a pak kouknu na ten s rozměry, co má většina lidí...někt. tam mají zase moc "prázdnýho místa", ptž mají větší rozměry :(...no každopádně budu ráda za Vaše komenty (i za ty nehezký). Mějte se Ennie =)

PS: Už mám vymyšlený nový design :D už skoro měsíc :P
Edit: PS2: Ikdyž se opravuji nejvymakanější byl layout 5 :-D.

Layout 10

31. května 2012 v 20:55 | Ennie
Yeah, je tu nový layout :-). Jsem spokojená, ale člověk by neřekl, kolik dá práce "blbý" menu...zkoušela jsem dost barev..nejvíc se mi líbila bílá..byl to dobrý kontrast s tou šedou...(jedno jestli tabulka a písmo nebo naopak..ale prostě by to chtělo bílý i v textu) no a z té bílé bohužel za chvíli bolely oči :(. Ale myslím, že to nevypadá nejhůř, ne? :-D A je tam i Morgan :-)

Layout 9

2. ledna 2012 v 12:53 | Ennie
Nový layout je zase krapet jinačí než jsem chtěla...ale kdybych to tak nechala, tak by to "jakžtakž" nesedělo na jiným monitoru než na mým hlavním :/. Zase bylo i víc možností, jak bude vypadat, takže se nic nezměnilo..a pokud Vám tam nesedí ty fotky (podobný avatarům), tak si to vyřidťe s mým bráchou..jemu se tahle verze líbila nejvíc :D. Druhá verze, kt. měla po týhle největší šanci byla bez "avatarů" a místo nich tam byla dělící "čára se stínem". No každopádně pokud se vám nelíbí, tak čekejte na další :D :D. Chci svým SB (těm co ještě fungují atd..) popřát krásný zbytek prázdnin :-). Já bohužel valím do školy už zítra :/.

Náhled:

Layout 8

3. prosince 2011 v 22:11 | Ennie
S novým menu příjde i náhled tohohle layoutu...nechápu, proč mi to nemůže jednou vyjít, tak jak chci..fajn někdy je to lepší než jsem chtěla..ale tentokrát jsem to měla přichystaný v programu (neuložila jsem si to v souboru, v kterém bych to mohla upravit) a až když jsem to sem dala, tak jsem si všimla malý barevný chybičky... Původní verze layoutu měla jinou barvu stránky (světle modrou..ale né až moc světlou..) a 4x nápis Veselé Vánoce v různých jazycích (jen v těch co mírně ovládám :D :D). Proč není menu, když už jsem ho měla skoro nastavený? Ptž jsem si řekla, že je až moc obyčejný :D..sakra a teď mě napadl další návrh na menu :D. Ale myslím, že bude ten druhý - na tenhle bych potřebovala stáhnout jeden free program, kt. jsem bohužel už odinstalovala :/. Tak se mějte, mám pokrk grafiku a blog :D jdu relaxovat zase jinak :P. Mějte se :-*
Ennie

PS: Bryan sice už nepatří do BLG, ale budou Vánoce a prostě jsem ho tam chtěla :-). Kéž by se to mezi klukama vyřešilo a on se vrátil...ještě chci dát na Silvestra a Nový rok layout i s Bryanem, ale pak už by tam neměl být..

Náhled:

Layout 7

17. září 2011 v 19:35 | Ennie
Á konečně je tu nový layout, dokonce má i menu =D. Jsem aji spokojená...sice jsem chtěla hodně vymakanej :D. To bych tu musela strávit celých 24h snad :D. I tento mi dal docela zabrat :D, hlavně to menu...ještě jsem měla rozdělaný dvě verze tohohle layoutu..ale nakonec jsem skončila u tohohle..tak tady dám náhled z jednoho mého lmonitoru...doufám, že se aspoň trochu bude líbit ♥. Páč tu bude asi dlouho (min. měsíc).

Náhled:

Layout 6

30. července 2011 v 19:54 | Ennie
Layout 6 jsem sem nastavila 21. července 2011, ale jelikož zas modernizovali blog.cz, tak blog.cz nefungoval, tak jak měl...a z původní verze (v celém článku) vznikla konečná verze a to tato:

Layout 5

11. dubna 2011 v 21:31 | Ennie
NáhledyLayout 4

20. února 2011 v 14:54 | Ennie

Layout 3

23. ledna 2011 v 19:26 | Ennie
ještě není hotov..tak se nelekejte, co nejdřív ho dodělám..aspoň se budu snažit.. :D

Náhled není k dispozici, takže musí stačit, alespoň záhlaví v celém článku...

Layout 2

19. prosince 2010 v 20:59 | Ennie
Je tu nový layout, doufám, že se Vám alespoň trochu líbí =). Na vánoce byl upraven, bylo tam přání a stromeček ;) (Stromeček v celým článku ;)).

Layout 1

3. října 2010 v 18:38 | Ennie
Icon

 
 

Reklama